Meie koolist

Uulu Põhikooli Tegijad ja Üllatajad


2020/2021 õppaasta

September - "Kuu Tegijad" TV10  3. koht - Jass Harjaks, Rudolf Harald Kivi, Caroly Kopelmaa, Piia Karlotta Rand, Marten Saar ja Lorette Viirmaa
"Kuu Üllataja" Tanel Tamm, kes üllatas vahetundidel oma pillimängu oskusega

Oktoober - "Kuu Tegijad" 8.-9. kl poiste 3x1000m krossiteatejooksus I koha saavutanud võistkond – Kaarup Kask, Rudolf Harald Kivi, Tanel Tamm
"Kuu Üllataja" Taavi Lumiste, kes üllastas õpetajaid oma tantsuoskusega ülekoolilises tantsuetenduses

November - "Kuu Tegija" Keiti Alexandra Lepik, zürii poolt äramärgitud töö eest “Mis teeb minu koduvalla eriliseks” kirjandivõistlusel
"Kuu Üllatajad" Kevin Kartau, David Kasparov, Johannes Leidur, Rebeka Mäe, Anna-Liisa Mätas, Sten-Markus Perkons, Robin Põder, Lisete Reier, Ralf Schneider, Siim Suvisild, Ott-Karl Talvik, kes aitasid vabatahtlikena koolimaja ümbruses lehti riisuda

Detsember - "Kuu Tegijad" muusikaviktoriini Pärnumaa põhikooliastme I koht - Anett Aedma, Triinu Kirschbaum, Keiti Alexandra Lepik
"Kuu Üllataja" Sofia Helene Pukk, kes esitas ülekoolilise õueala planeerimise ülesandes kõige rohkem ideid

 

2019/2020 õppeaasta

"Aasta Tegija" Rudolf Harald Kivi

"Suve üllataja" Aurelia Kaasik

September - "Kuu Tegijad" jalgpallivõistkond: Devin Borisov, Richard Kiviselg, Rait Lumiste, Marten Saar, Hannes Valk, Hanno Valk, Ron Sebastian Tamm
"Kuu Üllataja" Karl Ööpik

Oktoober - "Kuu Tegija" Alice Võsanurm 
"Kuu Üllatajad" Kevin Kartau ja Robin Põder

November - "Kuu Tegija" Saara Sofia Jürgens
"Kuu Üllataja" Lorette Viirmaa

Detsember - "Kuu Tegija" Piia Karlotta Rand
"Kuu Üllatajad" Grete Pärnpuu ja Meelike Udu

Jaanuar - "Kuu Tegija" Triinu Kirschabum
"Kuu Üllataja" Jasper Must

Veebruar - "Kuu Tegija" Rudolf Harald Kivi
"Kuu Üllataja" Jürgen Rahu

Märts - "Kuu Tegija" Jass Harjaks
"Kuu Üllataja" Russell Francis Thompson

Aprill - "Kuu Tegija" Melissa Kiveste
"Kuu Üllataja" Kennet Saar

Mai - "Kuu Tegija" Evert Kose
"Kuu Üllataja" Hanna Anore Tohver

 

2018/2019 õppeaasta

Aasta Tegija - Triinu Kirschbaum

Kuu Tegijad:
September - Ott-Karl Talvik, Susanna-Lota Susi, Rasmus Aedma, Ketu-Ketri Rüütli, Katry-Mary Burk, Jürgen Rahu, Madli Pulst, Sofia Helene Pukk, Mari Heinlaid, Rika Eeskivi, Ardo Ojamets, Sten-Erich Haljasoks, Karolina Põslar, Mats-Madis Maddison, Hanna Anore Tohver, Inge Marie Rahu, Emma Frances Thompson, Aleks Janson, Elisabel Helstein, Lorette Viirmaa, Lisette Kunder, Kaspar Rahnu, Annika Absalon, Aurelia Kaasik, Lisete Haljasoks, Andres Pihu, Karl-Eerik Sommer,
Oktoober- Alice Võsanurm
November- Rudolf Harald Kivi
Detsember- Anee Afanasjev ja Arto Afanasjev

Jaanuar- Saara Sofia Jürgens
Veebruar-Triinu Kirschbaum ja Kerdo Pärnpuu
Märts- Linda-Mai Jõesalu
Aprill- Richard Kiviselg
Mai- Triinu Kirschbaum

2017/2018 õppeaasta

Aasta Tegija - Triinu Kirschbaum

Kuu Tegijad:
September- Caroly Kopelmaa, Krethel Kiviselg, Henri Merivälja, Hannes Valk, Rebeka Nora Jürgens, Aurelia Kaasik, Richard Kiviselg, Hanno Valk, Leandra Vaher, Ralf Christoffer Pihlak, Mihkel Kersalu, Harly Lehismets, Andra Klaas, Deborah Puusepp
Oktoober- Alice Võsanurm ja Agnes Võsanurm
November- Triinu Kirschbaum
Detsember- Jaagup Orasmäe, Richard Kiviselg, Rudolf Harald Kivi, Annika Absalon ja Deborah Puusepp

Jaanuar- Hannes Valk
Veebruar- Kalle-Rasmus Rubin
Märts- Karmen Kartau, Debby-Keira Sepp, Saara Sofia Jürgens, Caroly Kopelmaa, Krethel Kiviselg, Jaanika Orasmäe, Anee Afanasjev, Rika Eeskivi

Aprill- Sten-Erik Aljas
Mai- Keiti Alexandra Lepik

2016/2017 õppeaasta

Kuu Tegijad:
September- Deborah Puusepp
Oktoober- Annika Absalon ja Angela Absalon
November- Damir Sobolev ja Karmen Kartau

Detsember- Andry Afanasjev
Jaanuar- Kelly Roosilill ja Karl Buntsev
Veebruar- Angela Kaiste
Märts- Kaari Pulst
Aprill- Kaspar Rahnu
Mai- Richard Kiviselg ja Merily Kopelmaa

2015/2016 õppeaasta

Kuu Tegijad:
September- Emilia Igasta
Oktoober- Kelly Roosilill
November- Ranno Sutt ja Cätlin Sutt
Detsember- Martina Puusepp ja Deborah Puusepp
Jaanuar- Andreas Saarep
Veebruar- Kaari Pulst
Märts- Rudolf Harald Kivi
Aprill- Joosep Orasmäe
Mai- Getter Ennok

2014/2015 õppeaasta

Kuu Tegijad:
September- Kaspar Lootus
Oktoober- Markus Kärp
November- Terhi Kuuse
Detsember- Cätlin Sutt
Jaanuar- Stella Rubin
Veebruar- Sander Laaneväli
Märts- Kaari Pulst
Aprill- Elise Jõgiste
Mai- Joosep Orasmäe

2013/2014 õppeaasta

Kuu Tegijad:
September- Janar Aniste
Oktoober- Kert Pulst
November- Marten Vainult
Detsember- Anu Kivilo
Jaanuar- Angela Absalon
Veebruar- Argo Linnaste
Märts- Andreas Saarep ja Johanna-Liisa Jürgens
Aprill- Anti Kuusk
Mai- Henry Laurson

 

2020/2021 õppaasta

September - "Kuu Tegijad" TV10  3. koht - Jass Harjaks, Rudolf Harald Kivi, Caroly Kopelmaa, Piia Karlotta Rand, Marten Saar ja Lorette Viirmaa
"Kuu Üllataja" Tanel Tamm, kes üllatas vahetundidel oma pillimängu oskusega

Oktoober - "Kuu Tegijad" 8.-9. kl poiste 3x1000m krossiteatejooksus I koha saavutanud võistkond – Kaarup Kask, Rudolf Harald Kivi, Tanel Tamm
"Kuu Üllataja" Taavi Lumiste, kes üllastas õpetajaid oma tantsuoskusega ülekoolilises tantsuetenduses

November - "Kuu Tegija" Keiti Alexandra Lepik, zürii poolt äramärgitud töö eest “Mis teeb minu koduvalla eriliseks” kirjandivõistlusel
"Kuu Üllatajad" Kevin Kartau, David Kasparov, Johannes Leidur, Rebeka Mäe, Anna-Liisa Mätas, Sten-Markus Perkons, Robin Põder, Lisete Reier, Ralf Schneider, Siim Suvisild, Ott-Karl Talvik, kes aitasid vabatahtlikena koolimaja ümbruses lehti riisuda

Detsember - "Kuu Tegijad" muusikaviktoriini Pärnumaa põhikooliastme I koht - Anett Aedma, Triinu Kirschbaum, Keiti Alexandra Lepik
"Kuu Üllataja" Sofia Helene Pukk, kes esitas ülekoolilise õueala planeerimise ülesandes kõige rohkem ideid

 

2019/2020 õppeaasta

"Aasta Tegija" Rudolf Harald Kivi

"Suve üllataja" Aurelia Kaasik

September - "Kuu Tegijad" jalgpallivõistkond: Devin Borisov, Richard Kiviselg, Rait Lumiste, Marten Saar, Hannes Valk, Hanno Valk, Ron Sebastian Tamm
"Kuu Üllataja" Karl Ööpik

Oktoober - "Kuu Tegija" Alice Võsanurm 
"Kuu Üllatajad" Kevin Kartau ja Robin Põder

November - "Kuu Tegija" Saara Sofia Jürgens
"Kuu Üllataja" Lorette Viirmaa

Detsember - "Kuu Tegija" Piia Karlotta Rand
"Kuu Üllatajad" Grete Pärnpuu ja Meelike Udu

Jaanuar - "Kuu Tegija" Triinu Kirschabum
"Kuu Üllataja" Jasper Must

Veebruar - "Kuu Tegija" Rudolf Harald Kivi
"Kuu Üllataja" Jürgen Rahu

Märts - "Kuu Tegija" Jass Harjaks
"Kuu Üllataja" Russell Francis Thompson

Aprill - "Kuu Tegija" Melissa Kiveste
"Kuu Üllataja" Kennet Saar

Mai - "Kuu Tegija" Evert Kose
"Kuu Üllataja" Hanna Anore Tohver

 

2018/2019 õppeaasta

Aasta Tegija - Triinu Kirschbaum

Kuu Tegijad:
September - Ott-Karl Talvik, Susanna-Lota Susi, Rasmus Aedma, Ketu-Ketri Rüütli, Katry-Mary Burk, Jürgen Rahu, Madli Pulst, Sofia Helene Pukk, Mari Heinlaid, Rika Eeskivi, Ardo Ojamets, Sten-Erich Haljasoks, Karolina Põslar, Mats-Madis Maddison, Hanna Anore Tohver, Inge Marie Rahu, Emma Frances Thompson, Aleks Janson, Elisabel Helstein, Lorette Viirmaa, Lisette Kunder, Kaspar Rahnu, Annika Absalon, Aurelia Kaasik, Lisete Haljasoks, Andres Pihu, Karl-Eerik Sommer,
Oktoober- Alice Võsanurm
November- Rudolf Harald Kivi
Detsember- Anee Afanasjev ja Arto Afanasjev

Jaanuar- Saara Sofia Jürgens
Veebruar-Triinu Kirschbaum ja Kerdo Pärnpuu
Märts- Linda-Mai Jõesalu
Aprill- Richard Kiviselg
Mai- Triinu Kirschbaum

2017/2018 õppeaasta

Aasta Tegija - Triinu Kirschbaum

Kuu Tegijad:
September- Caroly Kopelmaa, Krethel Kiviselg, Henri Merivälja, Hannes Valk, Rebeka Nora Jürgens, Aurelia Kaasik, Richard Kiviselg, Hanno Valk, Leandra Vaher, Ralf Christoffer Pihlak, Mihkel Kersalu, Harly Lehismets, Andra Klaas, Deborah Puusepp
Oktoober- Alice Võsanurm ja Agnes Võsanurm
November- Triinu Kirschbaum
Detsember- Jaagup Orasmäe, Richard Kiviselg, Rudolf Harald Kivi, Annika Absalon ja Deborah Puusepp

Jaanuar- Hannes Valk
Veebruar- Kalle-Rasmus Rubin
Märts- Karmen Kartau, Debby-Keira Sepp, Saara Sofia Jürgens, Caroly Kopelmaa, Krethel Kiviselg, Jaanika Orasmäe, Anee Afanasjev, Rika Eeskivi

Aprill- Sten-Erik Aljas
Mai- Keiti Alexandra Lepik

2016/2017 õppeaasta

Kuu Tegijad:
September- Deborah Puusepp
Oktoober- Annika Absalon ja Angela Absalon
November- Damir Sobolev ja Karmen Kartau

Detsember- Andry Afanasjev
Jaanuar- Kelly Roosilill ja Karl Buntsev
Veebruar- Angela Kaiste
Märts- Kaari Pulst
Aprill- Kaspar Rahnu
Mai- Richard Kiviselg ja Merily Kopelmaa

2015/2016 õppeaasta

Kuu Tegijad:
September- Emilia Igasta
Oktoober- Kelly Roosilill
November- Ranno Sutt ja Cätlin Sutt
Detsember- Martina Puusepp ja Deborah Puusepp
Jaanuar- Andreas Saarep
Veebruar- Kaari Pulst
Märts- Rudolf Harald Kivi
Aprill- Joosep Orasmäe
Mai- Getter Ennok

2014/2015 õppeaasta

Kuu Tegijad:
September- Kaspar Lootus
Oktoober- Markus Kärp
November- Terhi Kuuse
Detsember- Cätlin Sutt
Jaanuar- Stella Rubin
Veebruar- Sander Laaneväli
Märts- Kaari Pulst
Aprill- Elise Jõgiste
Mai- Joosep Orasmäe

2013/2014 õppeaasta

Kuu Tegijad:
September- Janar Aniste
Oktoober- Kert Pulst
November- Marten Vainult
Detsember- Anu Kivilo
Jaanuar- Angela Absalon
Veebruar- Argo Linnaste
Märts- Andreas Saarep ja Johanna-Liisa Jürgens
Aprill- Anti Kuusk
Mai- Henry Laurson