Koolielu

TV10 Olümpiastarti finaalis III koht.

Uulu Põhikool osales väga edukalt riiklikul TV 10 OS 2019/2020. aasta kergejõustikuvõistlusel

Saavutati väike koolide arvestuses väga kõrge kolmas koht! Võistlusel on väga pikad traditsioonid, käesolev hooaeg oli juba 49. ning võistlusel osaleb üle Eesti ligi 80 kooli. Hooaeg sai alguse juba 2019.aasta novembris ja lõppes 20.septembril 2020. aastal. Võistlussari koosnes viiest etapist üle Eesti. Võisteldi Võrus, Rakveres, Tallinnas ja Tartus. Igast etapist tehakse erisaade, mida näidatakse televisioonis ning saateid saab järgi vaadata ETV arhiivist.

Uulu Põhikooli võistkonda kuulus 2019/2020. aastal lausa kakskümmend sportlast, kes aitasid selle suurepärase tulemuse üheskoos teha. Samuti sündis mitmeid uusi koolirekordeid ja isiklikke rekordeid. Võistkonda kuulusid - mitmevõistlejad: Rudolf Harald Kivi, Lorette Viirma, Caroly Koplemaa, Piia Karlotta Rand, Jass Harjaks, Marten Saar. Etapidel lisaks osalesid: Kerto Jets, Rebeka Nora Jürgens, Maarja Kõresaar, Madli Pulst, Karl Ööpik, Henri Merivälja, Paul Saarepea, Märten Teas, Hannes Valk, Aaron Rüütel, Kerdo Pärnpuu, Andro Türn, Tarmo Türn, Eva Alexandra Sild. Õpilasi treenisid ja õpetasid Egert Miljan ja Sirje Kõressaar.

Jalgpall

Pärnu maakoolide MV jalgpallis I koht.
Meeskonnas: Richard Kiviselg, Hanno Valk, Hannes Valk, Devin Borisov, Rait Lumiste, Ron Sebastian Tamm ja väravavaht Marten Saar.

TV10 Olümpiastarti finaalis III koht.

Jalgpall

Pärnu maakoolide MV jalgpallis I koht.