Uulu Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Tugispetsialistid Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Egle Rumberg

direktor
+372 58190262
e.rumberg@uulu.edu.ee


Gerli Jürima

õppejuht
+372 58190263
g.jurima@uulu.edu.ee


Ester Kose

huvijuht
e.kose@uulu.edu.ee

Tugispetsialistid (2)

Aveli Aurik

logopeed
a.aurik@uulu.edu.ee


Merike Adele Mee

sotsiaalpedagoog
58190264
ma.mee@uulu.edu.ee

Õpetajad (18)

Ülle Avamere

inglise keel
vene keel
y.avamere@uulu.edu.ee


Marika Jagomägi

keemia
m.jagomagi@uulu.edu.ee


Liie Juhkam

käsitöö
kunst
l.juhkam@uulu.edu.ee


Gerli Jürima

ajalugu
ühiskonnaõpetus
g.jurima@uulu.edu.ee


Ivi Korju

inglise keel
i.korju@uulu.edu.ee


Pärt Kukk

arvutiõpetus
füüsika
loodusõpetus
tööõpetus
p.kukk@uulu.edu.ee


Annely Kuningas

muusika
a.kuningas@uulu.edu.ee


Sirje Kõresaar

klassiõpetaja
s.koresaar@uulu.edu.ee


Egert Miljan

kehaline kasvatus
e.miljan@uulu.edu.ee


Vaike Mändmaa

pikapäevarühma õpetaja
v.mandmaa@uulu.edu.ee


Anne Oga

matemaatika
a.oga@uulu.edu.ee


Egle Rumberg

matemaatika
e.rumberg@uulu.edu.ee


Eneli Rüütli

rahvatants
e.ryytli@uulu.edu.ee


Stiina-Riin Saar

klassiõpetaja
sr.saar@uulu.edu.ee


Maie Sarapik

bioloogia
geograafia
loodusõpetus
m.sarapik@uulu.edu.ee


Ly Soosaar

eesti keel
kirjandus
l.soosaar@uulu.edu.ee


Kaja Stimmer

inimeseõpetus
kehaline kasvatus
k.stimmer@uulu.edu.ee


Evelin Tamm

klassiõpetaja
e.tamm@uulu.edu.ee

Töötajad (2)

Uulu Põhikooli kantselei

sekretär
58190259
uulupk@uulu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - R 8.30 - 14.00

Uulu Põhikooli söökla

peakokk
58190261
sookla@uulu.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Uulu Põhikool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.