Etendus "Kojujõudmine"- T. Kirschbaumi III kooliastme loovtöö 03. november maarja.joala

Uulu koolis on saanud traditsiooniks kevaditi ülekooliline muusika- ja tantsuetendus lavale tuua. Nii oleme esitanud suurlavastused „Pöial-Liisi” (2017), „Kuidas Kungla rahvas kuldsel aal maailma lõi” ( 2018), „Keelte keetmine” (2019).
Kaheksandas klassis on riikliku õppekava kohaselt õpilastel vaja igal kevadel esitleda üht loovtööd. Nii valis tubli õpilane Triinu Kirschbaum kevadel enda loovtööks ülekoolilise etenduse lavastamise.
Etenduse teema valiti rahvajutuaasta kohaselt raamatust „Eesti rahva ennemuistsed jutud”. Triinu töötas selle teose läbi ja kirjutas mitmest rahvajutust kokku stsenaariumi, peategelaseks sai ei keegi muu kui Kalevipoeg ise, etenduse pealkirjaks „Kojujõudmine”.
Etendus tuli  KSK-s lavale 5.oktoobril, õpetajate päeval. Triinu loovtöö sai uhkelt kaitstud.

Etenduse video

Fotod