Õppetöö korraldus 16.-29.03 13. марта egle.rumberg

Tere

Vabariigi Valitsus on teinud otsuse, et perioodil 16.-29.03.2020 Eesti koolides õppetööd ei toimu.  (Täna on kinnitatud, et järgneval kahel nädalal on koolid suletud, kuid on võimalik, et see periood pikeneb). Sellel perioodil toimub Uulu Põhikoolis õppetöö koduõppe vormis.

Tänases olukorras on õppetöö korraldatud järgnevalt:

1. Õppetöö toimub 16.-29.03 koduõppe vormis.

2. 1.-3. klassis eeldame, et kontaktisikuks koduste ülesannete lahendamisel on koolile lapsevanem. 1.-3. klassi õppetöö on suunatud iseseisvatele õpiülesannete lahendamisele.

3. 4.-9. klassis eeldame, et kontaktisikuks on õpetajatele õpilased ise. Peamiselt kasutatakse selleks eKooli ning e-maili aadresse. Kui on probleeme nendesse sisselogimisega, siis palun võtta ühendust õppejuht Gerli Jürimaga 58190263 või direktor Egle Rumbergiga 58190262.

4. Koolipäevad toimuvad jätkuvalt tunniplaanijärgselt ning 1.-3. klassi õpilased peavad oma ülesanded lahendama selle õppepäeva jooksul. 4.-9. klassi õpilased peavad sooritama ülesanded ajavahemikul 8.30 - 15.00. Sellel ajal on õpetajad olemas ning valmis toetama ülesannete lahendamisel.

5. Kõikide aineõpetajate e-maili aadressid on olemas kooli kodulehel. 4.-9. klassi õpilastel on olemas kooli gmaili konto ning järgnevatel nädalatel palume neid kasutada.

6. Igal eelneval õhtul jagatakse eKooli ja kodulehe kaudu info tundide, teemade ja õppematerjalide kohta. Samuti selle kohta, kuidas õpilaste töödele tagasisidet antakse.

7. Vastav info on üleval ainult sellel õppepäeval ning hiljemalt kella 15.00-ks peavad kõik ülesanded tehtud ning õpetajatele esitatud olema.

8. Sellel perioodil ei märgi me õppetööst puudujaid/osalejaid, vaid õppetöös osalemise kinnituse tagavad sooritatud tööd ja ülesanded.

9. Mõnel õpilasel on koolis õpikud ja töövihikud. Kui olukord püsib sama tänasega, siis on võimalik neile esmaspäeval kell 9.00 - 13.00 järgi tulla. Palun aga sellisel juhul tulla päeva jooksul ning ainult selleks, et vajalikud vahendid võtta.

10. Samuti palun teil hoolikalt oma tegevusi järgnevatel nädalatel planeerida. Õpilased peaks olema pigem kodus ning hoiduma ostukeskustest ning muudest avalikest ruumidest.

Kui olukord muutub, siis teavitan teid esimesel võimalusel!

Siiralt loodan, et see keeruline aeg läheb varsti mööda.

Heade soovidega

Egle Rumberg

direktor

Tere

Tänases olukorras on õppetöö korraldatud järgnevalt:

1. Õppetöö toimub 16.-29.03 koduõppe vormis.

• Koolipäevad toimuvad jätkuvalt tunniplaanijärgselt ning 1.-3. klassi õpilased peavad oma ülesanded lahendama selle õppepäeva jooksul. 4.-9. klassi õpilased peavad sooritama ülesanded ajavahemikul 8.30 - 15.00. Sellel ajal on õpetajad olemas ning valmis toetama ülesannete lahendamisel.

• Kõikide aineõpetajate e-maili aadressid on olemas kooli kodulehel. 4.-9. klassi õpilastel on olemas kooli gmaili konto ning järgnevatel nädalatel palume neid kasutada.

• Igal eelneval õhtul jagatakse eKooli ja kodulehe kaudu info tundide, teemade ja õppematerjalide kohta. Samuti selle kohta, kuidas õpilaste töödele tagasisidet antakse.

• Vastav info on üleval ainult sellel õppepäeval ning hiljemalt kella 15.00-ks peavad kõik ülesanded tehtud ning õpetajatele esitatud olema.

• Sellel perioodil ei märgi me õppetööst puudujaid/osalejaid, vaid õppetöös osalemise kinnituse tagavad sooritatud tööd ja ülesanded.

• Mõnel õpilasel on koolis õpikud ja töövihikud. Kui olukord püsib sama tänasega, siis on võimalik neile esmaspäeval kell 9.00 - 13.00 järgi tulla. Palun aga sellisel juhul tulla päeva jooksul ning ainult selleks, et vajalikud vahendid võtta.

• Samuti palun teil hoolikalt oma tegevusi järgnevatel nädalatel planeerida. Õpilased peaks olema pigem kodus ning hoiduma ostukeskustest ning muudest avalikest ruumidest.

Kui olukord muutub, siis teavitan teid esimesel võimalusel!

Siiralt loodan, et see keeruline aeg läheb varsti mööda.

Heade soovidega

Egle Rumberg