Pärnumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused (jaanuar 2018.a.)

Getter Ennok I koht 600m jooksus (oma vanuse astmes), Hannes Valk I koht 1000m jooksus (oma vanuse astmes), Rebeka Nora Jürgens III koht (oma vanuse astmes), Mariann Rebane II-III koht kõrgushüppes (oma vanuse astmes).

Pärnumaa koolide akrobaatikavõistlused (detsember 2017.a.)

Annika Absalon I koht oma vanuse klassis ja Pärnu maakoolide akrobaatika mv 2017 Parim Tüdruk, Richard Kiviselg I kohta oma vanuse klassis.
Angela Kaiste ja Janno Eeskivi saavutasid III koha vastavalt oma vanuse klassile.
Deborah Puusepp saavutas I koha 9.klasside arvestuses

Loodusteaduste olümpiaad (november 2017.a.)

Loodusteaduste olümpiaadi eesmärk on innustada õpilaste aktiivset huvi loodusteaduste vastu ja anda võimekamatele õpilastele lisastiimul oma annet arendada. Kui tavapäraselt toimuvad aineolümpiaadid ühes aines, siis loodusteaduste olümpiaadil tuleb lahendada teoreetilisi ülesandeid kolmes aines. Ülesanded on eelkõige keemiast, füüsikast ja bioloogiast, taotledes eri teaduste lõimimist.

Meie kooli 8. klassi õpilane Jaagup Orasmäe saavutas maakonna arvestuses III koha.