Maakondlikul inglise keele olümpiaadil saavutasid suurepäraseid tulemusi meie kooli õpilased.

Koju toodi maakonnast nii I kui II koht.
Keiti Alexandra Lepik 6. klasside arvestuses I koht
Sten-Erik Aljas 4. klasside arvestuses II koht

Esikümnesse õppisid- harjutasid end veel:
Kerhard Kiviselg 4. klass
Triinu Kirschbaum 6. klass

Samuti olid tublid 4. klassist Kerhard Kiviselg, 6. klassist Getter Ennok ja 8. klassist Jaagup Orasmäe

10. märtsil 2018.a. toimus Eesti Koolispordi Liidu võimlemisfestival.
Uulu kooli esindasid 2.kl õpilased: Saara Sofia Jürgens, Rika Eeskivi, Jaanika Orasmäe, Anee Afanasjev, Debby-Keira Sepp, Caroly Kopelmaa, Krethel Kiviselg ja Karmen Kartau.
Saavutati I koht!

29243588 1539762586144344 3146096551815595873 n

26. jaanuaril 2018.a. toimusid Pärnu maakoolide meistrivõistlused sisekergejõustikus C, D klassile.

Kooli esindasid: Rebeka Nora Jürgens, Mariann Rebane, Eva Alexandra Sild, Annika Absalon, Getter Ennok, Leandra Vaher, Ralf Christoffer Pihlak, Richard Kiviselg.

Getter Ennok I koht 600m jooksus (oma vanuse astmes), Hannes Valk I koht 1000m jooksus (oma vanuse astmes), Rebeka Nora Jürgens III koht 600m jooksus (oma vanuse astmes), Mariann Rebane II-III koht kõrgushüppes (oma vanuse astmes).

IMG 20180126 133551

IMG 20180126 133944

IMG 20180126 105731

IMG 20180126 130826

 

 

14.detsembril toimus kooli keemiaolümpiaad. Ülesanded olid koostatud Tartu Ülikooli olümpiaadikomisjoni poolt.

Meie tublimad:
8.klass

1. koht Jaagup Orasmäe
2. koht Elise Jõgiste
3. koht Keith Richard Pihlak

9.klass

1. Jan Marcos Lepik
2. Romet Henning
3. Agnes Võsanurm

8.detsembril 2017.a. toimusid Pärnumaa akrobaatikavõistlused, Uulu Põhikooli õpilased olid väga tublid:

Kooli esindasid: Evert Kose, Elisabel Helstein, Annika Absalon, Richard Kiviselg, Angela Kaiste, Janno Eeskivi, Anett Aedma, Deborah Puusepp, Suzanna Puusepp.

Annika Absalon I koht oma vanuse klassis ja Pärnu maakoolide akrobaatika mv 2017 Parim Tüdruk, Richard Kiviselg I kohta oma vanuse klassis.

Angela Kaiste ja Janno Eeskivi saavutasid III koha vastavalt oma vanuse klassile.

Deborah Puusepp saavutas I koha 9.klasside arvestuses

IMG 20171208 121257

IMG 20171208 121146

IMG 20171208 121350

IMG 20171208 121453

IMG 20171208 122021